Kurumsal Bilgiler

İnovasyonun ilk şartı sorgulamaktır. Sürdürülebilir inovasyonun ki ise sorgulamayı hiç bırakmamaktır. Bizim için de inovasyon yolculuğu bir soruyla başladı: "Neden Türkiye'de katma değerli teknoloji üretilmesin?". Bu uzun yolculuktaki ilk dönüm noktası ise MIT (Made In Türkiye) markasının doğuşu oldu. Plakalı ısı eşanjörü alanında Türkiye'nin ilk yerli üreticisi olmamızı sağlayan MIT'nin kuruluş vizyonu; yerli bir "alternatif" olmak değil, küresel pazarda rekabet edebilecek kalitede bir marka inşa etmekti.

16

Faaliyet Gösterilen Sektörler

15.5K

Satılan Ürün Sayısı

959

Müşteri Sayısı

Ürünlerimiz

Meyve Suyu ve Şurup Hazırlama Ünitesi

Meyve Suyu ve Şurup Hazırlama Ünitesi

Meyve suyu & şurup hazırlama Ünitesi, pastörizasyon öncesi meyve suyu, nektar gibi ürünlerin hazırlanması için tasarlanmış bir ünitedir.

Süt Pastörizatörü

Süt Pastörizatörü

Süt ürünleri işleme uygulamalarında size yardımcı olacak şekilde donatılmış, işleme çözümleri üreticisiyiz. İster oda sıcaklığında süt dağıtımı veya soğuk zincir için, ister fermente ürünler veya süt ürünleri tozları üretiyor olun, bu hassas ürünü işlemenizde sizin yanınızdayız.

UHT Süt Sterilizatörü

UHT Süt Sterilizatörü

Sterilizatör,özellikle süt ve süt ürünleri için yüksek sıcaklıklarda(>130 C) mikrobiyal yükü sıfırlamak için özel olarak dizayn edilmiş bir ünitedir.

Formlar

İletişim Formu

İletişim formu ile interaktif ortamda soru, görüş ve önerilerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gönderebilir ve ürünler hakkında bilgi almak için danışma hattı ile alanında uzman müşteri temsilcilerimiz ile hizmetinizdeyiz...