UHT Süt Sterilizatörü

UHT Süt Sterilizatörü

Direkt buhar enjeksiyonu olarak alternatif bir proses metodu da bulunmaktadır. Sterilizatör, özellikle süt ve süt ürünleri için yüksek sıcaklıklarda (>130 °C) mikrobiyal yükü sıfırlamak için özel olarak dizayn edilmiş bir ünitedir. Plakalı ısı değiştiriciler ile yapılabilen sistemlerin yanı sıra, tübüler ısı değiştiricili sistemler, yüksek çalışma temposu ve uzun ömürlü olması dolayısıyla tercih edilmektedir.

Özellikle kaynama noktasından yukarıdaki sıcaklıklarda yapılan bu işlemlerde, ürün ve servis suyu akışları arasındaki basınç ve sıcaklık kontrollerini ayarlamak, dikkatli ve özenli bir çalışma gerektirmektedir. Ayrıca direkt buhar enjeksiyonu olarak alternatif bir proses metodu da bulunmaktadır.

Bugün ve gelecekte kendinize özgü üretim ihtiyaçlarınıza uyan, sizi daha yenilikçi, daha etkili ve daha rekabetçi kılacak en uygun çözümün sağlanmasında sizlerin yanınızdayız. Ayrıca bu en uygun çözümün, sizinle yakın ortaklık halinde gıda üretimine yönelik geniş bilgimizi ve eksiksiz yenilikçi teknoloji yelpazemizi uygularken ortaya çıktığını düşünüyoruz.