Kurumsal Politikalarımız

Kurumsal Politikalarımız

Ürün kalitemizden, katma değerli hizmetlerimize; çalışan memnuniyetinden, müşteri memnuniyetine her alanda sürdürülebilir başarımızı oturmuş kurum kültürümüze borçluyuz. Kurum kültürümüzün temelinde ise kapsamlı kurumsal politikalarımız yatıyor. Bu politikalar sayesinde tüm faaliyetlerimizi kişilerden ve pazar dinamiklerinden bağımsız şekilde aynı kaliteyi sunacak şekilde tasarlıyoruz.

Isıtma ve soğutma sektörünün lider kuruluşu olmamızın sırrını da sahip olduğumuz kaliteli insan gücünde görüyoruz. Çünkü biliyoruz ki fark yaratmak için 20 yıla yaklaşan tecrübeyle alanında uzman kişiler tarafından oluşturulan kurumsal politikaların yanı sıra bu politikaları kusursuz uygulayacak kadrolara da sahip olmak gerekiyor.

Müşteri odaklı yaklaşımımızı sektörün ihtiyaç ve beklentilerini MIT markalı ürünlerimize en iyi şekilde yansıtarak gösteriyoruz. Yenilikçi çizgimize uygun modern üretim ve pazarlama anlayışımızı, uzman mühendislerimizin değerli tecrübeleriyle birleştirerek, ısıtma-soğutma ve iklimlendirme sektörünün standartlarını yükseltiyoruz.

Vizyonumuz

MIT markasını Ekin Endüstriyel'in faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde muteber ve lider küresel bir marka haline getirmektir.

Misyonumuz

İnsani ve ahlaki değerler çerçevesinde kaynaklarımızı azami düzeyde etkin ve verimli kullanarak tüm paydaşlarımıza sürdürülebilir fayda sağlamaktır.

Satıştan Bakıma Mühendisçe Yaklaşım

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız ve paylaşmaktan mutluluk duyduğumuz derin bilgi birikimimiz ile satış öncesi ve sonrasında katma değerli hizmetler sunuyoruz. Proaktif çözümler üreten uzman mühendislerimiz sayesinde satış öncesinden, ürün bakımına kadar tüm süreçte fark yaratmaya odaklanıyoruz. “Kaliteli ürün, kaliteli hizmet, kaliteli çözüm” yaklaşımımızla üretici ve tedarikçi olmanın ötesinde kendimizi her türlü ısıtma-soğutma projesinde çözüm ortağı olarak görüyor ve bu motivasyonla çalışıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Politikamız

Müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz eden satış öncesi süreçlerimiz, kalitesi tescilli ürün gamımız, uzman kadromuz ve titiz çalışma yöntemlerimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşterinin haklarını korumak, her zaman birinci önceliğimizdir.

Kalite Politikamız

İhtiyacı karşılayan değil öngören proaktif bir yaklaşımla sürdürebilir kaliteyi hedefliyoruz. Kişisel düşüncelere değil stratejiye bağlı kurumsal bir yönetim anlayışını çalışan ve tedarikçilerimizin de dahil olduğu etkin karar verme mekanizmalarıyla buluşturuyoruz. Verimlilik ve sürdürebilirlik esasına dayalı bir operasyon yürütüyoruz.